Szanowni Mieszkańcy Gminy Chocianów!
Chcielibyśmy Państwa uprzejmie poinformować, że dziś Komisarzowi Wyborczemu w Legnicy został złożony wniosek o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego oraz Rady Miejskiej w Chocianowie, wraz z podpisami mieszkańców naszej gminy.
Dziękujemy Państwu za spore zainteresowanie inicjatywą referendalną oraz za liczne poparcie w/w wniosku. Chcielibyśmy także przeprosić tych z Państwa, do których nie zdążyliśmy dotrzeć podczas zbierania podpisów. W najbliższym czasie zostaniecie Państwo powiadomieni o terminie, w którym odbędzie się referendum.
Kampania antyreferendalna jaką rozpoczęła nasza władza w momencie rozpoczęcia przez nas zbiórki podpisów, zakończyła się fiaskiem. Zbiórka podpisów przebiegała sprawnie, wszystkie Państwa dane są odpowiednio zabezpieczone i prosimy nie ulegać dezinformacji o wyciekach Państwa danych, jaka w ostatnim czasie była rozpowszechniana na terenie naszej gminy. Był to zabieg mający na celu utrudnienie procesu zbierania podpisów, jak widać kompletnie nieskuteczny.
O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Z wyrazami szacunku: Inicjatorzy referendum
19 kwietnia 2022

OŚWIADCZENIE INICJATORÓW REFERENDUM

CHOCIANÓW MOJA GMINA

+48 (22) 123 12 12

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

chocianowmojagmina@wp.pl

Kontakt